Sraz ČESKO SLOVENSKÝ KARAVANING KLUB

2021/1 -  Country Hluboké Mašůvky

    S vědomím, že úspěch není o počtu, ale o spokojenosti, jsme začali již v lednu připravovat sraz členů naší skupiny CZ - SK KARAVANING. Jak všichni určitě tušíte, nebylo to v této době úplně jednoduché. Nikdo dlouho netušil, kdy - a jestli vůbec - se kempy otevřou a za jakých podmínek. Jak čas letěl, rušila se spousta akci i srazů, ale my stále doufali.
    Nakonec to dopadlo dobře. Náš sraz se uskuteční v termínu 4,-6.června v kempu v Hlubokých Mašůvkách u Znojma. Čeká nás víkend plný zábavy, soutěží a překvapení. Všichni už se těšíme. Náš svět karavanistů se pomalu vrací do normálních kolejí. 
    K programu:
Pátek: příjezd, prezentace a podvečerní táborák. Buřty pro děti i dospělé, chleby, rohlíky, hořčice i kečup, včetně nalko nápojů jsou k dispozici zdarma, takže zbytečně nekupujte. 

Sobota: Den se ponese ve sportovním duchu  Pro děti i dospělé budou připraveny různé disciplíny. Čeká nás i trochu živé hudby a zpěvu. Užijeme si snad slunečné počasí a den plný smíchu. Na každou posádku čeká překvapení v podobě dárku.

Neděle: Vypijeme si spolu kávu, rozloučíme se a rozjedeme se do svých domovů.

Pro účast je nutná registrace nejdéle do 2.6. do 15 hod. u paní Čermákové

na tel. č, +420 608 406 359 nebo e-mailu mirka@kamskaravanem.eu

                                                                                                          Těšíme se na vás. 

A jak bylo?