Na sociálních sítích se snažíme vytvářet vlídné a příjemné prostředí pro všechny příznivce karavaningu, kempinku a všech jiných možných způsobů trávení času na cestách.

Všechny skupiny jsou moderované a mají stanovená jasná pravidla. Tím nejdůležitějším je zdvořilost a dodržování základních zásad přijatelného chování ve společnosti.

Světu sociálních sítí dominuje největší skupina zaměřená na karavaning, která má dosah na území Česka a Slovenska. Tato skupina čítá k 1.5. 2021 zhruba 33300  členů. Nahlédnout do skupiny je možné zde:

KARAVANY, OBYTNÁ AUTA, VESTAVBY, STANY, VŠE OKOLO KEMPOVÁNÍ A CESTOVÁNÍ

 

 Dalším, ne méně důležitým, členem našich karavanistických skupin je komornější klubová skupina CZ-SK KARAVANING, čítající k 18.3.2021 téměř 3700 členů. Tuto mateřskou skupinu doplňuje z důvodu přehlednosti skupina CZ-SK KARAVANING - RECENZE. Jak napovídá název, je to skupina, kde se zobrazují recenze na jednotlivé podniky nebo zařízení a jsou ověřované z několika zdrojů. V této skupině čerpá informace cca 2300 členů.

Dále tu máme skupinu KARAVANISTI SLOVENSKO, kde se soustřeďují především slovenští karavanisté. Skupinu tvoří cca 1000 členů.

Pro milovníky jídel, která si s oblibou připravují v karavanu nebo stanu máme skupinu VAŘÍME A PEČEME NA CESTÁCH. Zde najdete inspiraci a fotorecepty pro každý den.

U nás jste vítaní. Navštivte kteroukoli skupinu a přidejte se.