Sleva 5% na ubytování

Sportovní klub SK Mšeno

Boleslavská 398
 277 35 Mšeno
Tel:  +420315693214,   +420607846752 
E-mail: skmseno@seznam.cz , nechyba@cmail.cz
www.autokempskmseno.sluzby.cz/
 
    Autokemp a restaurace se nacházejí na okraji městečka Mšeno, směr Mladá Boleslav. Leží na hranici tří bývalých okresů a to Mělník, Česká Lípa a Mladá Boleslav. Z Prahy je do zhruba 50 km, které stojí za to překonat. V poklidném autokempu najdete vždy místo za opravdu lidové ceny. Například el. přípojka je za 70,- Kč na den. Víkend pro 2 dospělé a 2 děti s obytným automobilem a elektrickou přípojkou vychází na 560,- Kč. Použití pračky stojí 25,- Kč. 
    Nejen turisty je vyhledávané Kokořínsko, na své si zde příjdou i horolezci. Vedle množství skalních věží je k dispozici i lezecká stěna v místní sokolovně, kterou provozuje TJ Sokol Mšeno. Aktivní je i lezecký klub Mšeno jehož činností je údržba skalních věží na Mšensku, Kokořínsku a Dubsku.
    Kokořínsko je protkáno mnoha turistickými trasami které vás provedou jeho krásami. Je výhodou to, že jednotlivé trasy značené různými barvami na sebe navazují což umožní turistům vytipovat si trasu která jim vyhovuje a která je nejlépe provede našim krajem. K tomu vám přispěje uvedený odkaz s přehledem turistických tras a cyklotras v oblasti Kokořínska. 
    V autokempu Mšeno se jistě nudit nebudete ani při delším pobytu, tipy na výlety vám pomohou naplánovat si činnost a maximálně tak využít váš čas.