Sleva 5% na ubytování

RESORT KRÁSNÁ MORAVA

Olomouc, ul. Jarmily Glazarové
Recepce (9:00 - 21:00) tel. +420 792 774 271
Vedoucí provozu p. Chytilová, tel. +420 777 839 740
  
 

 

    Krásná Morava je místem, kam se po celém dni stráveném poznáváním přírodních i kulturních krás Hané budete večer rádi vracet. Historické centrum Olomouce je v dosahu pěšky, nádhernou krajinu říční nivy Litovelského Pomoraví poznáte nejlépe v sedle bicyklu. Pokud patříte k vodákům, pak by bylo popisování tohoto koutu České republiky nošením dříví do lesa, protože Morava patří k našim nejkrásnějším řekám.
    U nás si přijdou na své také milovníci technických památek a kvalitní gastronomie. Rádi vám dáme tipy na další výlety po okolí včetně skanzenů a muzeí. S vašimi dětmi snadno dorazíte do jedné z nejnavštěvovanějších tuzemských zoologických zahrad. Pokud máte rádi dobré jídlo a pití, poradíme vám, kde si pochutnáte na specialitách z olomouckých tvarůžků a na dobrém pivu. 
    Našim hostům nabízíme plnohodnotné služby. Víme, jak je po noci strávené ve stanu důležité mít v dosahu odpovídající zázemí. Krásná Morava proto není jen areálem v srdci krásné přírody, ale také místem s kvalitním sociálním zařízením se sprchami a WC. Elektrické přípojky jsou samozřejmostí a personál je ochotný vyřešit vaše požadavky. Připojení na wifi je v kempu zdarma.
    Krásná Morava je perfektním místem pro váš karavan. Pokud rádi trávíte volný čas na cestách a karavan je pro vás druhým domovem, u nás najdete perfektní služby a skvělé zázemí. Stále více majitelů karavanů využívá moderní techniky, která jim podstatně prodlužuje sezónu. S výjimkou krátkého zimního období je možné touto formou cestovat a vidět řadu zajímavých míst po celý rok. Jak příznici karavaningu říkají, proč jezdit o víkendu na chatu sekat trávu, když můžu každou sobotu a neděli zavítat na krásná místa, která už pro mě někdo připravil a onu pomyslnou už trávu předem posekal. Ať už dáváte přednost obytnému autu nebo klasickému karavanu, náš resort vám nabídne vše, co jako majitelé „bydlíků“ potřebujete. U nás najdete vždy volné místo, snadno se napojíte na požadované sítě a budete moci využívat všech služeb našeho resortu. Krásná Morava se pro vás může stát výchozím bodem pro řadu výletů do okolí. Můžete od nás vyrazit na výlet po okolí pěšky, na kole i autem a vždy budete mít v dosahu zážitky, za kterými jste k nám přijeli. V případě špatného počasí vám umožníme smysluplné strávení volného času přímo u nás. Náš resort umí nabídnout zábavu několika generacím návštěvníků. Jsme připraveni uspokojit náročné požadavky dětí, najít vhodný sport pro jejich rodiče i fyzicky méně náročné aktivity pro seniory.
    Pokud si během pobytu u nás budete chtít odpočinout od vaší kuchyně, rádi pro vás přivítáme mezi našimi strávníky.
    Jestliže patříte ke skalním vyznavačům karavaningu, který se pro vás stal životním stylem, pravděpodobně u nás potkáte řadu svých známých. Krásná Morava je totiž magnetem, který je přitahuje.