Sleva 5% na ubytování

Nový rybník Nepomuk

Plzeňská 335, 335 01 Nepomuk

Správce kempu:
Michal Palacký, +420734479145 nebo  Petra Holubová, +420606878308
 e-mail: rezervace@novyrKemp Nový rybník Nepomuk s.r.o.ybnik.cz
GPS:  49°29'9.589"N, 13°32'15.219"E
 
    Dovolte nám krátce představit autokemp Nový rybník Nepomuk. Autokemp se nachází 2 km od historicky významného města Nepomuk v malebné kopcovité krajině jihozápadních Čech. Jeho okolí je protkáno hustou turistickou sítí, která umožňuje přístup k významným stavebním památkám, přírodním zajímavostem, malebným městečkům a místům s lidovou architekturou.
    Autokemp nabízí ubytování v dřevěných chatách HANIKA se 4 lůžky, možnost přistýlky a Gizela se 2 lůžky, možnost přistýlky. Chaty jsou vybaveny malou ledničkou, pro spaní polštáří a prošívanými dekami, včetně ložního prádla, které je za poplatek dle ceníku nebo je možnost dovoz vlastního povlečení. V chatkách jsou nově naistalované měřiče elektrického proudu, který bude při ukončení pobytu vyúčtován dle ceníku za spotřebovanou 1 kWh. Příslušenství: kuchyňka, umývárny, WC, sprchy (mincovní automaty v provozu 24 hod.) - společné.
    V autokempu je vyhrazeno 80 míst pro obytné přívěsy s přípojkami elektrického proudu (10 A), včetně míst pro stany. Příslušenství: kuchyňka, umývárny, WC, sprchy (mincovní automaty v provozu 24 hod.) - společné. Pro karavany výlevka.
    V sousedství areálu autokempu je přírodní rybník nabízející koupání včetně upravené písečné pláže, sportovišť a dětského hřiště.
    Restaurace umístěná přímo v areálu nabízí celodenní stravování včetně prodeje základních potravin.
Hosté trávící dovolenou sportem mohou hrát na sportovištích kempu minigolf, fotbal, tenis, volejbal nebo podnikat výlety na kolech do okolí Nepomuka po značených cykloturistických trasách.
Zámky: Žinkovy (5km), Kozel u Plzně (30km), Lnáře u Blatné (18km), Blatná (25km)
Hrady: Radyně u Plzně (30km), Švihov (30km), Rabí u Sušice (35km)
Rozhledny: Železný Újezd (15km), Svatobor u Sušice (45km)
    Pro zájemce o prohlídku nádherné krajiny z ptačí perspektivy, rádi zajistíme vyhlídkové lety na letišti v Klatovech (25km) nebo Letkově u Plzně (35km)
    V případě špatného počasí lze navštívit okolní kryté plavecké bazény: Nepomuk (2km), Klatovy (25km), Horažďovice (25km), Plzeň (40km), Příbram (47km)
    Pro motoristicky založené návštěvníky je k dispozici motokrosová trať v Kramolíně, včetně sanitárního zařízení. Trasa Nepomuk Kramolín cca 5 km je vhodná pro pořádání motoristických srazů a prezentací prodejců terénních automobilů. V oploceném depu je k dispozici WC, umývárna, sprchy, dva bazény, přípojky elektrického proudu (220V-380V/16 A), mycí boxy pro umývání motocyklů s elektrickou a vodovodní přípojkou. Dále v areálu závodiště je venkovní krytý amfiteátr pro cca 500 osob s bezbariérovým WC.

    Zaměstnanci autokempu Vám ochotně a rádi poradí či pomohou, těší se na Vaši návštěvu od poloviny května do konce září.