Sleva 5% na ubytování

Kemp Valcha u Borovnice u Vlašimi

Borovnice 48
Recepce, tel. +420 704 267 000 
Recepce tel.  +420 773 259 444 
www.kemp-valcha.cz
 
 
 
     Kemp Valcha Borovnice u Vlašimi je klidný kemp s rodinnou atmosférou a nádhernou přírodou. Kemp leží 10 km od města Vlašim a cca 50 minut jízdy od Prahy. Areál se nachází na břehu rybníku Valcha, v letních měsících ideální ke koupání nebo celoročně ke sportovnímu rybolovu. Areál kempu je obklopen lesem a rozsáhlé travnaté plochy jsou ideální pro pobyty s dětmi a rodinnou rekreaci, včetně Vašich čtyřnohých kamarádů. Líbit se u nás bude cyklistům, houbařům a především rybářům.
    Součástí areálu je kiosek se skvělým občerstvením – snažíme se využít nabídky lokálních dodavatelů a výrobců, věříme, že poznávání nového kraje by mělo být všemi smysly, tedy i prostřednictvím dobrého jídla a pití. Našim hostům je k dispozici letní terasa s krbem a udírnou. Poloha kempu je ideální pro poznávání středních Čech a kraje Vysočina. Kemp je učen primárně pro ubytování ve vlastních karavanech, stanech nebo obytných autech. Přespat u nás můžete i pod širým nebem.
    K dispozici jsou také stání s elektrickými přípojkami. Hosté mohou využít venkovní kuchyňku se základním vybavením a lednicí, toalety a sprchu. Domácí mazlíčci mají vstup povolen. V areálu kempu je možno též pořádat oslavy a setkání všeho druhu, školní srazy a výlety.
    Rybník Valcha je určený pro milovníky sportovního rybaření vyznávající filozofii „CHYŤ a PUSŤ“. V roce 2019 proběhlo doplnění a intenzivní zarybnění. V tuto chvíli jsou na Valše kapři, kteří atakují hranici i 20 kg, z dalších rybích druhů jsou zde trofejní jeseteři, amuři a líni. Pro návštěvníky kempu máme vyjednané výhodné podmínky rybaření. Více informací o rybaření na Valše najdete na rybník-valcha.cz.
    Rybník je každoročně hojně využíván ke koupání, kvalita vody je vždy velice dobrá. Travnaté plochy kolem břehu jsou ideální k lenošení a odpočinku. Vstup do vody je pozvolný. Další možnost koupání nabízí koupaliště Na Lukách ve Vlašimi, kde můžete využít jak plavecký bazén s tobogánem, tak dětské brouzdaliště pro nejmenší. Přímo v areálu kempu Valcha si můžete zapůjčit paddleboardy a vyzkoušet si tak tento poměrně nový a oblíbený vodní sport. Zapůjčit si můžete základní sportovní náčiní jako jsou míče, badminton nebo petangue.