Sleva 5% na ubytování, wellness a pivní spa

Holiday Park Liščí farma 

Vrchlabí, Dolní Branná 350
Rezervace, recepce, informace na tel. +420 733 636 797 (8-19 hod.)
Management: Lucie Peštová
Tel.: +420 775 356 955 ( 8 – 17 hod. )
E-mail: lucie@etp.cz
GPS: 50°36'33.8"N 15°36'03.3"E
 
    Pro vlastníky bydlíků máme připravena zatravněná stání s přípojkou na elektřinu a možností i dlouhodobého pobytu pro karavany a obytná vozidla. Zároveň můžete využít i servisu naší restaurace a zajít si na snídani nebo dobrou večeři. U vjezdu do areálu najdete čtyřmístný QuickKemp.
    Milovníkům pobytu v přírodě nabízíme plně vybavený kemp o kapacitě až 150 míst, který splňuje všechny předpoklady moderního kempování pro prožití příjemné dovolené. Areál je vybaven dostatečným sociálním zařízením a sprchami, kde průběžně po celý den udržujeme čistotu.
    K dispozici je víceúčelový tenisový kurt pro tenis, nohejbal, badminton, házenou nebo odbíjenou na umělém povrchu Grasspark. Beachvolejbal hřiště a hřiště na malou kopanou. Pro hosty je k dispozici i bazén s osvěžující vodou.
    Potřebujete si odpočinout, uvolnit se a načerpat energii? Hledáte pohodu, klid a soukromí? V privátním wellness na vás čeká finská sauna, vířivka, Kneippův chodník, relaxační zóna a masáže.
    Výlety na kolech, pěší výlety, rybolov, lyžování i adrenalinové zážitky. Okolí našeho areálu nabízí mnoho zajímavých míst k výletům a řadu jedinečných akcí, kvůli kterým stojí za to se k nám vydat po celý rok.