Celý areál pouze 1000,- Kč / den

Rybníček Svatý
Náměstí 99, Jistebnice
Objednávky: +420 774 276 485
E-mail: sta4ki@seznam.cz
GPS 49.5059833N, 14.5195289E
 
    Jižní Čechy pozná každý, každý ví, že je to krásný region plný zajímavých kulturních, architektonických i přírodních cílů. Jsou ale zákoutí, která prostě nenajdete a musí vás někdo přivést. Jedním z nich je loučka u rybníčku Svatý v obci Jistebnice, zhruba 16 km od města Tábora. 
    Jistě, rybníčků a rybníků jsou plný jih té naší krásné země, přesto tento rybníček stojí za povšimnutí i z pohledu kempování.
    O toto krásné místo se stará jeho správce Jiří Hlaváček opravdu svědomitě a karavanistické obci ho nabízí ke komornějšímu, poklidnému kempování, které lze spojit s rybolovem, cykloturistikou nebo poznáváním zajímavého okolí. Celý rybníček má rozlohu cca 1 ha a vy ho můžete mít pouze sami pro sebe nebo pro sebe a své přátele. Základní cena je pro jedno vozidlo a 6 osob 1000 Kč na den. pokud vás nebude více jak 6, ale přijedete ve dvou vozidlech, bude cena skvělých 1200 Kč na den. Za každou další osobu nebo vozidlo je příplatek 200 Kč na den. Není zde možnost připojení k síti. Pokud nutně elektřinu potřebujete, je možné si na místě zapůjčit elektrocentrálu. K dispozici je ohniště nebo gril. Hlavním pravidlem je udržování čistoty na kterou se tu dbá.
    Vhodné je to pro dobrou partu, která chce kempovat společně v přírodě, se zachováním si soukromí.