Sleva 10% na parking

Antonín ŠIMEK

Vořechovka 4/8
Čelákovice - Záluží
tel. +420 608 306 004 (p. Šimková)  
GPS souřadnice: 50°14'43.7"N 14°74'48.1"E 
 
Upřednostnění jsou návštěvníci zážitkového zvířecího areálu. Vstup do areálu pouze po předchozí tel. dohodě z důvodu omezené kapacity

    Manželé Antoním a Slávka Šimkovi jsou majitelé cirkusu Metropol, který drží v rukách již po několik generací. Roky jezdí po České i Slovenské republice a stali se neoddělitelnou a velmi žádanou součástí cirkusové kultúry. K cirkusu patří maringotky a karavany, které poskytují desítkám zaměstnanců zázemí.

    Situace okolo omezení cestování a provozování společenských aktivit donutila cirkusy zůstat stát na jednom místě, co platí i pro cirkus Metropol. Tito milovníci zvířat se však o své svěřence musejí starat za každých okolností a tak zřídili ve svém zimovišti kontaktní menší zoologickou zahradu, kde veřejnosti představí šelmy, poníky, koně, velbloudy, zebru, lamy, psi, oslíka a jiná vycvičená zvířátka. Placenou návštěvou tohoto areálu získáte pro děti unikátní zážitek s plným odborným výkladem a možností povozit se na ponících nebo velbloudech. Rodiče, kteří si chtějí posedět nad dobrou kávou mohou své ratolesti svěřit personálu a ponechat dětem volnost, byť pod  dohledem. 

    V areálu vznikají v současnosti i místa pro karavany všech typů a velikostí. Mimo občerstvení mají karavanisté možnost využít i WC, připojit se k odběru elektrické energie nebo doplnit zásoby vody. Samozřejmostí je i možnost vypuštění odpadu do kanalizace nebo ponechání odpadků na místě. V areálu můžete parkovat ve dne i v noci, takže máte dostatek času na servisní práce okolo vozidla a dobití batérií. V případě nutnosti je možné i zapůjčení nářadí.

    Každý jeden platící návštěvník podpoří nejen zvířata a úmysl stále jim zlepšovat prostředí, ale rovněž podpoří i udržitelnost tohoto místa z hlediska možnosti využití služeb stellplatzu. Samozřejmě se nemusíte omezovat jen na zvířata, v okolí je mnoho zajímavostí, jezera, řeka Labe s možností cykloturistiky podél jejího toku nebo návštěva Prahy, která je vzdálená cca 15 minut autem. 

    Každý slušný návštěvník je srdečně zván a jistě prožije na tomto místě mnoho krásných zážitků. Více informací žádejte prosím telefonicky na výše uvedeném čísle.

                                         Těší se na Vás manželé Slávka a Antonín Šimkovi, majitelé.

  • Komentáře jsou prázdné.