Sleva 5% z pronájmu vozidla

Centrum Karavanů A Odpočinku s.r.o.

Tuřanka 1222/115, 627 00 Brno - Slatina
Jan Rypel, tel ‭+420 728 651 135
E-mail: jan.rypel@ckao.cz 
 GPS: 49.1684967N, 16.6789672E
 
    Společnost vznikla na základě nadšení pro cestování a jejím hlavním cílem je umožnit pokročilým, ale především začínajícím karavanistům, zažít dny strávené se svými blízkými na cestách v plně vybaveném obytném vozidle. Prostě bez starostí si můžete zapůjčit plně vybavené obytné vozidlo, nasednout a užívat si bezstarostnou jízdu směrem, kterým vás srdce táhne.
    Samozřejmostí je plná technická podpora počas celé doby, kdy máte karavan zapůjčený, čím se eliminuje i ta sebemenší komplikace na cestách. Spoečnost nabízí nová vozidla a za menší příplatek je možné si na cestu nechat přibalit venkovní vařič, kotlík, paddleboard, kanoi, stan, rybářské náčiní a další věci, které si při cestování užijete.
    S ohledem na víc než 30 leté cestovatelské zkušenosti majitele a jeho ochotu informace předávat dál má každý možnost dozvědět se něco o tom, co ho v té či oné zemi čeká, na co si dát pozor a čemu se úplně vyhnout. 
    Pokud hledáte férový přístup, kompletní péči, kvalitní vozidla za přijatelné ceny i s možností dalšího příslušenství,jste v Centru karavanů a odpočinku na tom správném místě.

                                                            Přejeme vám šťastnou cestu.