Individuální sleva  na služby

Dokonalá online kontrola nad obytným vozidlem nebo přívěsem   

 Pokud uvažujete nad levným, spolehlivým a vysoce efektívním způsobem zabezpečení svého autokaravanu nebo přívěsu proti krádeži, máme pro vás zajímavý tip. 

    Přinášíme vám rozhovor s Jakubem Chmelařem, který pracuje jako specialista podpory prodeje ve společnosti TLV s.r.o. Tato kreativní a moderně řízená společnost nabízí službu sledování vozidel, strojů, zboží nebo dokonce i lidí či zvířat. My se společně podíváme, jak jinak, než na vozidla.

    Jakube, je všeobecně známé, že autokaravan není levná záležitost a v posledních letech se ukázalo, že zloději nemají problém odvézt i více vozidel najednou ze zamčeného a kamerani chráněného areálu. Jak tedy krádežím předcházet?
    Služba GPS dozor využívá sledovací systém, který neustále vylepšujeme, je namontovatelný kdekoli během zhruba 90 minut. Funguje všude tam, kde je internetový signál, co je vlastně už skoro všude. Jakmile se vozidlo pohne bez souhlasu majitele, aplikace upozorní na tento pohyb. Aplikaci je možné stáhnout ze služeb Google play nebo App Store.
 
     V aplikaci uvidíme tedy pohyb vozidla?
    Ano. Ale jsou i jiné možnosti, například vyjetí vozidla z označeného sektoru, měření spotřeby paliva a dokonce se dá odsledovat i terém po kterém vozidlo jede. Další zajímavostí je, že náš systém dokáže rozeznat i způsob jízdy, automaticky vyhodnotí jestli jezdí řidič ohleduplně nebo takzvaně brzda-plyn a ,,stříhá,, zatáčky. Tuto službu ocení společnosti, kde jsou služební vozidla nebo půjčovny vozidel.
 
    Aplikace tedy umožní dokonalý přehled o tom co se s vozidlem děje?
    Ano, je to skoro totéž jako by jste ve vozidle seděli. Buď pomocí aplikace vozidlo aktívně sledujete, nebo pasívně čekáte na e-mail, který oznámí nečekanou a nechtěnou událost.
 
  Shodneme se na tom, že váš systém vyřeší mnoho problémů a předejde odcizení nebo nedovolenému užívání vozidla,  případně užívání vozidla v rozporu s dohodou. Ale jak jsme na tom po ekonomické stránce? Jaké je cenové rozpětí služeb?
    Musím všechny ubezpečit, že cena je výhodnější než cena pojištění proti odcizení. Nejprodávanější produkt je v základní ceně 3.600 Kč ročně, odezva pohybu vozidla je zhruba tříminutová. Do pěti minut o případné krádeže, třeba i za pomoci odtahového vozidla, máte na lince policii, které udáte přesné míst pohybu a směr. Žádný zloděj tedy daleko neodjede. Máme i produkt sledování levnější o pár stokorun, ale tam je odezva 5 minutová. Vaší agentúře nebo klubu samozřejmě dokážeme při větším počtu objednávek vyjít vstříc a poskytnout zajímavé slevy.
 
    Děkujeme, vážíme si to. V našem klubu jsou čeští i slovenští karavanisté? Přijedete namontovat sledovací systém i na Slovensko?
    To sice ne, ale máme zastoupení mimo jiné i na Slovensku, kde je 24 montážních míst. Ani na Slovensku vás tedy nenecháme bez dozoru.
 
    Jakube, vím o tom, že jste moderní společnost a jedním z vašich cílů je i maximální spokojenost zákazníka. Co vše nabízíte aby se vaši zákazníci cítili spokojení?
    To máš pravdu, opravdu klademe důraz na spokojenost zákazníka avycházíme vždy, když je to technicky možné, jeho potřebám. Například jsme spustili demoverzi sledovacího systému, aby zákazník věděl co může očekávat. Na modelových vozidlech je možné vyzkoušet funkce a to včetně zobrazení mapy a všech dostupných údajů. Když už provádíme montáž, je zákazník plně rozhodnutý a už cestou od nás si systém testuje. Dostáváme mnoho poděkování, většinou jsou lidé nejen spokojení, ale doslova nadšení. Často se od nich dozvídáme, že se konečně v klidu vyspí a nebojí se, jestli jejich domek na kolech bude ráno stát tam kde ho večer zaparkovali.
 
    Je pravda, že krádeží přibývá s poptávkou po karavanech. Proto se zvědavě zeptám na spolehlivost systému. Co když si zloděj donese rušičku signálu? Co pak?
    Technická spolehlivost je 100% a případná chyba je vidět okamžitě. Technické chyby se skoro žádné ale neobjevují. Polohu vozidla určíme s přesností 2 m, takže i když v noci zabloudíte, v aplikaci uvidíte kde přesně jste. Pokud si nechá systém namontovat autopůjčovna, získá dokonalou ochranu před zneužitím vozidla. Pokud vám přijde poštou výzva na úhradu škody, kterou si někdo nárokuje nebo pokuta v rámci objektívní zodpovědnosti, je možnost nahlédnout do záznamu a zkontrolovat si datum, čas a místo, kdy údaje využijete na svou obranu.  V aplikaci se dá přehrát konkrétní jízda se zbrazením na mapě s ukazatelem času, místa a rychlosti. Rušička signálu nemá na provoznašeho sledovacího systému žádný vliv, zloděj by si nepomohl.
 
    Děkuji ti za tvůj čas i za poskytnutou slevu pro naše karavanisty, kteří už nemusí řešit jak si svoje druhé domovy spolehlivě zabezpečit. Přejeme mnoho úspěchů v dalším vývoji a zdokonalování služeb.
    Děkuji. Já přeji všem karavanistům mnoho šťastně ujetých kilometrů a těšíme se na vás v našich montážních střediscích, či už na Slovensku, nebo v Česku.

    Já už pouze dodám, že případní čeští i slovenští zájemci o využití GPS dozoru se mohou přihlásit pomocí SMS na číslo +421940090998 ve formátu GPSDOZOR, získají slevu a všechny otázky jim telefonicky zodpoví technici ze společnosti TLV s.r.o., kteří se s nimi spojí přes tel. číslo ze kterého bude odeslaná SMS. Nezapomínejte, že čím více nás bude, tím bude zajímavější i cena.