Sleva 5% na nákup naftového topení

OSD servis Bohumilice

Ondřej Doležal
384 81 Bohumilice 82.
Tel 737172276
email os.d@seznam.cz

    Naše firma distribuuje, instaluje  a vykonává servis naftového topení v kompaktním i přenosném provedení. Topení od ověřeného výrobce funguje bezchybným a bezpečným způsobem, čímž dodá komfort vašemu obytnému nebo i pracovnímu vozu.

    Každý jeden model před odesláním k zákazníkovi otestujeme a nastavíme tak, aby zákazník nepotřeboval žádné technické znalosti. Výrobky jsou samozřejmě se zárukou, daňovým dokladem a záručním i pozáručním servisem u nás, popřípadě po dohodě i u vás. Všechny potřebné náhradní díly držíme skladem. 
    V balení je vše potřebné k připojení sání, výfuku a výdechu horkého vzduchu. Zákazník má možnost zakoupení vhodného 230 / 12V zdroje. Topení funguje jak na 230, tak i na 12 V. Rozměry topení: 40x30x25 cm. Je možné odšroubovat madlo pro jednoduchší a estetičtější pevné osazení ve vozidle. Pokud nebude topení pevně osazeno, je možné ho přendávat podle potřeby z vozidla do vozidla nebo obytného přívěsu. Spotřeba je 0,08 až 0,45l nafty za hodinu, podle zvoleného výkonu. Jde o skutečnou, opakovaným testem prokázanou spotřebu. K nahřátí interiéru auta je potřeba pár minut vytápění.
Topení se osvědčilo i v kajutách lodí, ve stavebních strojích nebo v chatách a sklenících.
Topení se ovládá dálkovým ovladačem, který je součástí balení. Ovládání má obousměrný přenos. Na ovladači tedy vidíte teplotu vytápěného prostoru, požadovanou teplotu, frekvenci čerpadla nafty, režim ovládání, nadmořskou výšku a případně i chybová hlášení. Topení v autě, v garáži nebo na lodi pohodlně zapnete z domova. Přijdete do zahřátého auta kde není potřeba odstraňovat z oken námrazu nebo odmlžovat skla. Předejdete tak poškození skel i nehodám, které často vznikají při zamlžení čelního skla a snížení viditelnosti. Zahřátím interiéru vozidla přídavným topením šetříte také motor, který v mrazivých dnech neobíráte o potřebné teplo v prvních minutách po startu. Když potřebujete auto vysušit, necháte topení na plný výkon delší dobu. Během 20 minut je v autě 40 °C. Řídící jednotka sbírá a vyhodnocuje data z vestavěných čidel a termostatů. Upravuje parametry spalování pro co nejlepší výkon a bezpečnost. Elektronika počítá i s nadmořskou výškou a podílem kyslíku ve vzduchu.
Topení je otestované a dálkový ovládač je spárovaný s řídící jednotkou. Nafta je načerpaná do hadiček.     

    Na Vaší spokojenosti nám záleží, proto přistupujeme k otestování a nastavení s vysokou mírou zodpovědnosti.

    Aktuální cena topení se základním příslušenstvím je 5800 Kč. K základnímu příslušenství je možné přiobjednat:

  • napájecí zdroj v ceně 600,- Kč
  • výfuková trubka 120 cm v ceně 200,- Kč
  • tlmič výfuku v ceně 350,- Kč 

    Dále nabízíme topná tělesa, topné kabely nebo spirály proti zamrzání vody v nádržích. Pokud potřebujete mít karavan pod dohledem kamer ve vaší nepřítomnosti, nabízíme systém poskládaný přesně podle vašich potřeb.

     Chcete mít více informací? Sledujte nás a naší činnost zde  SLEDOVAT OSD SERVIS
Výrobky dodáváme po celém Česku a zasíláme i na Slovensko.