Auto Kora top s.r.o. 

M. Alše 780
757 01 Valašské Meziříčí
info@procamping.cz
+420 608 662 282
www.procamping.cz 

   Procamping.cz je specialista na kemping a karavaning. Zastupujeme evropskou jedničku na obytné vozy a karavany – společnost Trigano. Jsme oficiálním dovozcem a distributorem obytných vozů Challenger a karavanů Sterckeman. V rozsáhlé prodejní a servisní síti poskytujeme motoristům komplexní škálu servisních služeb.

   Obytné vozy, karavany a v případě potřeby také minibus Ford Tourneo Custom Titanium si u nás můžete za výhodných podmínek také pronajmout. Minimální délka zápůjčky je 1 den, nabízíme možnost přistavení vozu na pěti místech v České republice. Auta v naší flotile jsou zánovní, pravidelně servisovaná a pojištěná.

   Na našich stránkách najdete také e-shop, který nabízí velmi širokou škálu produktů, které přijdou při kempingové dovolené vhod. Prodáváme německé bezkouřové LotusGrilly včetně veškerého příslušenství (kleště, dřevěné uhlí, podpalovače apod.), anglické propanbutanové láhve Safefillnosiče a držákystanydoplňky pro karavany a obytné vozymarkýzykempingové nádobí a mnoho dalšího. Zboží, které prodáváme držíme skladem. V případě potřeby věnujeme zákazníkovi individuálně čas a rádi mu pomůžeme vybrat ten nejvhodnější produkt. Jsme silná stabilní společnost, která se snaží přinášet na  český trh světové novinky za zajímavé ceny. Karavaning poznáme z obou stran, jako karavanisté i jako prodejci, takže dobře víme jak důležitá je spokojenost celé rodiny na dovolené. Každý zákazník je u nás podstatný bez ohledu na výšku objednávky..

   Pravidelně se účastníme veletrhů, na kterých návštěvníkům kromě ochutnávky toho, jak funguje život na čtyřech kolech, ukazujeme také nejoblíbenější produkty z našeho e-shopu.

   Jak jsme začali? Lvím podílem k založení značky Procamping přispěli naši přátelé, kteří nám před lety nabídli, abychom s nimi strávili dovolenou v obytném voze. Počáteční rozpaky se během prvních dní rozplynuly jako pára nad hrncem a my si užívali dovolenou plnou nezávislosti, volnosti a pohodlí. Zanedlouho poté jsme si vyzkoušeli také dovolenou v karavanu. A i při ní jsme byli naprosto uneseni nečekanou úrovní komfortu a nespočtem mimořádně důmyslných technických řešení, které k ní přispívají. Když jsme se vraceli, zrodil se nám v hlavě sen. Tím bylo přiblížit okouzlující svět obytných aut a karavanů široké veřejnosti a zároveň nabídnout chytrá, komplexní a cenově dostupná řešení pro trávení nezávislé dovolené. A tak vznikl Procamping. Jsme hrdí na to, že se nám podařilo si svůj sen splnit.