Sleva

  • 50% sleva na vytvoření podrobného itineráře trasy v USA nebo Kanadě (ušetříte 290 Kč/den vaší cesty)
  • 5% sleva na balíčky mílí/km u všech pronajímatelů v USA a Kanadě při pronájmu karavanu do 21 dní (ušetříte až 1 100 Kč)
  • 50% sleva na pronájem kempingového vybavení karavanů (vybavení kuchyně) u společnosti Cruise America / Cruise Canada (ušetříte 1 550 Kč)  

Travel America s.r.o.

oficiální zástupce společnosti
Cruise America / Cruise Canada v ČR a SR 

Neumannova 1453/20
156 00 Praha 5 
INFO  +420 723 130 934, +420 602 544 883
e-mail: karavany@travelamerica.cz

    Víme, že cestování po USA nebo Kanadě je snem skoro každého odvážnějšího karavanisty. Z hlediska cestování a zážitků jsou to jistě země neomezených možností, kdy každý jeden ujetý kilometr vám dává pocit opravdové svobody. Obě země poskytují nespočet možných cílů a opravdu nevšedních zážitků. 

    Těm, kteří se odhodlají cestovat karavanem po Americe pomůžeme splnit sen tak, aby se cesta stala zajímavou, atraktívní po všech směrech, přitom však bezpečnou. Můžete navštívit přírodní rezervace s téměř nedotčenou přírodou, projedete se městem duchů nebo ochutnáte místní kulinářské speciality. 

    Na cestě do neznáma potřebujete spolehlivého partnera, který dokáže vyřešit všechny problémy, který vás upozorní na možnosti nevšedních zážitků nebo vám bude nápomocný v případě neočekávaných komplikací, které mohou nastat vždy a všude bez ohledu na světadíl. Takového partnera jste právě našli. Co říká o svém nadšení pro cestování po USA a Kanadě se dočtete v následujících řádcích:

    "Za víc než 20 let našich cest po Severní Americe jsme již vyzkoušeli ledacos - bivakování, stanování, spaní v chatkách i horských lodžích, v motelech, v hotelech všech kategorií i apartmánech. Cestování patří k našemu životu a naše cestovatelské zážitky a nasbírané zkušenosti vnímáme velmi pozitivně. Co nás ale naprosto nadchlo, je cestování karavanem.

    Umožňuje nám dělat to, co máme rádi - poznávat překrásnou přírodu USA a Kanady kempováním po americku, tedy se vší výbavou. Je to intenzivní cestování při zachování pohodlí. Svůj hotelový pokoj si vozíte stále sebou a přitom máte pocit, že blíž nádherné americké přírodě už ani být nemůžete. Národní, státní i provinční parky a přímo v nich kempy, které se dočasně stanou vaším domovem. Od rána do večera něco děláte a zažíváte. I dlouhé přejezdy si krátíte zastávkami a pohodou. Zastavíte si kdy a kde chcete. K večeru dorazíte do kempu, kde karavan jen napojíte na vodu a elektřinu, něco ogrilujete a příjemně unaveni usínáte. Ráno si uděláte dobrou snídaní a můžete zase vyrazit.

Poznáváte nová místa a seznamujete se s lidmi. Vyměňujete si zkušenosti, požádáte o radu, inspiraci a rozšiřujete si obzory. Doslova objevujete Ameriku. Karavanem."

                                                                                Objevte svou Ameriku s námi! 

                                                                                                          Irena a Martin Grešovi