S klubovou členskou kartou "K" získáváte 10% slevu na využití služeb

Mazury - Kemp

Jedwabno, Topolowa ul. 5
CZ tel. +420 774 343 639 (hovoŕíme česky) 
PL tel. +48 503 810 670 (hovoříme i česky)
kontaktní osoba p. Svatopluk Biernacki
e-mail: info@mazury-kemp.cz
 
    MAZURY-KEMP je zcela novou lokací určeou pro odpočinek. Tento minikemp je na privátním  pozemku, tudíž je zaručeno maximální soukromí a bezpečí. Pozemek v dané lokalitě patŕí do rodinné klenotnice majitelů, kteří ho využívají pro rodinná setkání. Protože milují cestování a chtějí být nápomocní všem cestovatelům bez rozdílu dopravního porostředku, nabízejí možnost kempování široké veřejnosti prahnoucí po poznání této oblasti s četným výskytem nádherných jezer. Pozemek o rozloze 4 500 m2 se nachází v obci Jedwabno cca 20 km od města Szczytno, cca 40 km od města Olsztyn a cca 4 km od nejbližšího jezera, což je velice příjemná projížďka, třeba na kole.
Vzdálenost Praha - Jedwabno je cca 750 km, vzdálenost Pardubice - Jedwabno cca 650 km. Cesta na Mazury je klidná, převážně po nových dálnicích. Při klidné jízdě strávíte na cestě Pardubice - Jedwabno cca 7 hodin. Na cestě Vás nepotkají žádné poplatky v podobě dálniční známky nebo mýtných bran.
    V obci Jedwabno najdete několik obchůdků s potravinami, v sezoně s otevírací dobou do pozdních večerních hodin. V Jedwabně můžete také navštívit pekárnu, dvě místní restaurace a k dispozici Vám bude i pošta a benzínová stanice. Vše cca do vzdálenosti 1 km od minikempu.
    Pozemek je kompletně oplocen, nemusíte se tak bát jak o bezpečí své, tak bezpečí svých vozů nebo věcí 
    Na pozemku je vybudováno malé ohniště, kde je možné opékat. K dispozici je také venkovní gril, případně  bazén o průměru 3 m a hloubce cca 1 m. V případě potřeby je možné využít pračku za poplatek. Od jara 2021 je k dispozici možnost zapůjčení kol přímo na pozemku a to 4 x dospělé a 2 x dětské (6 - 10 let). Dále je k dispozici buňka se sociálním zázemím (sprcha, toaleta, umyvadlo s teplou vodou) určena především pro hosty bydlící mimo mobilní domky, které mají vlastní sociální zázemí, tj. ve vlastním karavanu / obytném autě / stanu.
    Pozemek je poměrně rozsáhlý, je možno využít prostor ke sportovnímu vyžití v podobě míčových her, badmintonu a jiných sportovních aktivit. V okruhu 4 km naleznete místní rozhlednu a několik jezer určených pro koupání a rekreačnímu využití. V případě Vašeho zájmu můžete absolvovat půldenní či celodenní vyjížďku na kajacích při které budete mít příležitost vychutnat si a obdivovat krásy místní fauny. V neposlední řadě Vás v okolí Jedwabna čekají desítky kilometrů krásných cyklotras, se kterými Vám, pokud budete chtít, rádi a ochotně poradíme. 
    Veškerý servis počínaje zajištěním ubytování přes rezervaci místních aktivit jako např. zapůjčení kajaků až po řešení nestandardních požadavků zajišťuje česky mluvící majitel žijící v Čechách s polskými kořeny. Na místě se o vás rád postará správce kempu žijící přímo v Jedwabně mluvící polsky. Netřeba se bát jazykové bariéry. V případě potřeby je český majitel vždy na telefonu.