Sleva 5% na ubytování

Kemping Goralský dvor

865 34 Haligovce 188

REZERVÁCIA UBYTOVANIA:+421 907 764 982

KONTAKT: +421 905 389 413

E-MAIL: info@goralskydvor.sk

GPS SÚRADNICE: 49°22'47.44″N,  20°26'22.98″E

www.goralskydvor.sk

   Goralský dvůr najdete při hlavní cestě ve směru Stará Ľubovňa - Červený Kláštor, od ktorého je vzdálený 3 km. Součástí Goralského dvora je 13 chat, Slovenská restaurace, letní Koliba, fotbalové a volejbalové hřiště, záhradní šachy, ruské kolky, dětské hřiště s houpačkami i pro dospělé, bazénové močidlo. Návštěvnící mají možnosť využití koliby na večerní posezení. je možné využít bezplatné zapůjčení přenosných ohnišť a grilů, Funguje tu půjčovna kol, raftů a kajaků. 
Camping je zařazený mezi TOP kempingy na Slovensku pro přívěsy a stany s respektováním nočního klidu, Je zde možnost zažít pocuty na  kontaktní farmě s domácími zvířátky nebo navštívit skanzen historických strojů. Na pobyt si môžete dovézt svoje čtyřnohé miláčky..

   V blízkosti areálu jsou  vyhledávané Haligovské skály, přes ktoré vedou naučné turistické chodniky, chodník do přístaviště vorů a Národopisného muzea v Červenom Kláštore. Okolí poskytuje mnoho možností pro aktívní oddych a pěší turistiku, cykloturistiku na horských kolech do blízkého okolí i například Poľska, na přehradu a zámek v Niedzici, výstup na Tri Koruny, hřebenové pochody přes Haligovské skály a polského lázeňského mestečka Sczawnica. Tyto naučné chodníky začínají přímo v Haligovském dvoře.. Na výjezdy a kulturní akce do Červeného Kláštora poskytujeme odvoz a dovoz minibusem na požádání.

   Kemping sa nachází v areálu Goralského dvora. Je vybavený samostatným sociálním zařízením se sprchami a teplou vodou, 2 x kuchyňí s nádobím, varičmi, rychlovarnými konvicemi a mikrovlnnou troubou, prádelnou, sušičkou žehlírnou a soc. zařízením pro ZTP.

   Nabízíme možnost napojenia se na elektrickou energii 230 V, vodu a kanalizaci na chemický odpad. Napřípravu jídla je možné využít otevřené a kryté ohniska se sezením a prostor na přípravu jídel s prostorem na umývání nádobí. Pro děti slouži dětské hřiště s houpačkami, dětský vyhřívaný bazén, případne dotyková farma. Zařízení je vybavené bezbariérovým přístupem i do restaurace.