Sleva 5% na ubytování

Camping Nitrianske Rudno

Priehrada II/1

972 26 Nitrianske Rudno 
                                   REZERVÁCIA +421 948 108 280 | 8.00 - 20.00                                     recepcia@campingrudno.sk 

48.802697 N, 18.479146 E

www.campingrudno.sk

    K oblíbeným rekreačním destinacím na Slovensku patří vodní nádrž Nitrianske Rudno, která se nachází nedaleko Bojnic. Na břehu nádrže se nachází camping vhodný pro rodinnou rekreaci, ale na své si přijdou i příznivci rybaření, sportovci, turisté, ale i ti, co mají slabost pro auto a moto srazy, které se tu přes sezónu konají. 

    Návštěvníci mají možnost vyzkoušet mnoho vodních sportů nebo se zapojit do soutěží, které se konají na této vodní hladině. Mimo klasického surfingu, jachtingu nebo koupání návštěvníka nadchnou i novinky na které se může těšit celá rodina. Udržení rovnováhy a pádlování ve stoje si mťužete vyzkoušet na zážitkovém paddleboardu, děti se potěší dovádm v zorbingových koulích na hladině vody nebo je možné vyzkoušet vodní trampolínu se skluzavkou a katapultem. Turisté mohou zdolat místní vrch zvaný Rozkoš nebo mohou navštívit Košútovujeskyni. V sezóně probíhá otevřená soutěž ve vaření guláše, které se můžete zúčastnit.  

    Camping a jeho personál jsou návštěvníkům plně k dispozici s plným nasazením splnit všechna dostupná přání návštěvníků. V současné době probíhá rekonstrukce, která nebude návštěvníky rušit a je rozložená do let 2020 - 2025.