Sleva 10% na ubytování

Route E58 - Camp Košice,

Červený rak 21,
040 11 Košice
info@camp-kosice.sk
+421 908 349 313
+421 918 707 488

Souřadnice pro GPS: 48° 41' 14.314144" N  21° 15' 21.3258356" E  

www.camp-kosice.sk

    Nově zrekonstruovaný camping v Košicích Ruote E58-Camp je jediným kempem nacházejícím se v Košicích. Velkým benefitem je pak jeho poloha, nachází se totiž necelé 4 km od centra města, železniční a autobusové stanice a je vhodné připomenout i blízkost mezinárodního letiště. V okolí campingu samotného se nacházejí nejkrásnější a nejžádanější atrakce a zajímavosti města Košice. málo které město je tak bohaté na kulturní a jiné památky, které jsou soustředěné v blízkosti centra města.

    V kempu je  možné využít prostorné zelené plochy pro parkování karavanů nebo stanování, součástí jsou ichatky, kde lze ubytovat až 70 lidí. Vžhodou je i otevření kempu celoročně.

    Areál kempu je ideální  pro uspořádání různých akcí, kulturních i společenských. jsou zde i podmínky na uspořádání karavanistických srazů, nebosrazů motorkářů nebo automobilistů. Rádi pomůžeme i s organizací dětských párty, oslav, firemních akcí, grilovaček nebo i svateb. Každý si v Košicích a okolí najde to své, je tu tolik různorodých atrakcí, památek a zajímavostí, že je úplně jedno co hledáte, v Košicích to prostě najdete. Mimo jiné stojí za zmíňku i Tokajská vinařská oblast, je zde mnoho zajímavých jeskyní, turistických cílů, Jsou zde i sportovní a rekreační vodní plochy, dokonce i Herľanský gejzír, mnohé starověké hrady a zámky.

    Personál campingu se postrá o to, aby byl váš pobyt pohodový a zůstaly na něj pouze krásné vzpomínky.