Sleva 5% na ubytování (neplatí od 15.6. do 15.9.)

Camping & Guesthouse Sedliacky Dvor

 
Brezno, Hliník č. 7
tel. +421 911 078 303
 
  ,,Sedliacky dvor,, se nachází v samotném lůně slovenské přírody. Kemping je na krásném místě, v širokém údolí, obklopený zelenými loukami a lesmi. kamkoliv se podíváte, uvidíte pouze čarovné louky a lesy. Na tomto místě si opravdu oddychnete, nečerpáte energii a zbavíte se stresu z rušných dní strávených ve městě. 
    Kemping je rodinný, majitelé přicestovali na Slovensko z Holandska a tak se jim tu zalíbilo, že tu už zůstali, otevřeli tento kemping na venkovské farmě a umožnili tak všem lidem toužícím po kempování v klidu a tichu relaxovat v obklopení menšími i většími zvířátky žijícími na farmě. 
    I když jste na venkově, nemusíte se bát, že přijdete o možnost vyžití. Připravte se na širokou nabídku výletů a výšlapů do národního parku Muránská planina nebo si můžete odskočit do Nízkých Tater, které máte v dosahu. 
    Máte možnost vybrat si místo podle vás nejvhodnější ke kempování v rámci farmy. Děti můžete poslat s majitelmi farmy krmit zvířata. Kemping je vhodným místem pro navázání nových přátelství, jezdí sem mnoho lidí i ze zahraničí.