Držitelům karty ,,K,, partner nabízí 3% slevu na produkt.

 DOANN s.r.o.

Lidértejed 5

929 01 Povoda

tel. +421 908 590 460

vans@vans-solutions.com

www.vans-solutions.com

Moderní a jednoduché řešení při přestavbě dodávkového vozidla

    Společnost DOANN s.r.o. je mladá dynamická společnost, která se mimo jiného zaměřuje na špičkovou výrobu přesných komponentů z ekologických materiálů. Nejmodrnější technologickou metodou opracované komponenty se využívají na přesné vnitřní obložení dodávkových automobilů, čímž vznikne úplně nový vnitřní prostor vozidla, který lze využít na zřízení pojízdné kanceláře nebo obytného vozu. 

    Opravdu špičkové provedení je zárukou spokojenosti každého zákazníka. Pokud jste vlastníkem dodávkového vozidla a rádi cestujete nebo kempujete, společnost DOANN s.r.o. promění díky své jedinečnosti prostor vašeho vozidla v luxusní čisté prostředí a zakryje všechny nedostatky a opotřebení, zároveň poskytne bezpečné zázemí pro vybudování vestavby a otevřete tak dveře ke splnění vašeho cestovatelského snu. 

    Standardní produkt obsahuje několik samostatných částí, které jsou dokonalým řešením obložení interiéru dodávkového vozidla. Každé balení obsahuje kompletní sadu pro konkrétní typ automobilu. Součástí jsou všechny potřebné montážní díly. Podlahové desky a interiérové obložení se dají jednoduše zkompletizovat bez narušení nebo jakéhokoliv poškození karosérie vozidla. 

    Používané materiály představují obnovitelnou, recyklovatelnou a biologicky odbouratelnou organickou hmotu, co přidá každému zákazníkovi úžasný pocit, že nepoužil při přestavbě vozidla žádné, naší planetu, ekologicky zatěžující materiály. 

    Naším primárním cílem při výrobě poroduktu bylo, je a vždy bude to, abychom našim klientům nabídli ekonomicky a ekologicky optimální řešení. Tento cíl se nám daří naplnit i zaváděním nejmodernějších metod a technologických postupů při výrobě.

    Naše výrobky dodáváme  do Polska, Rakouska, Maďarska a Česka za výhodných podmínek.