Držitelům karty "K" partner nabízí 5% slevu na odtah vozidla a servisní práce.

 S.O.S. TEAM NITRA
 951 08 GOLIANOVO,  Golianovo 350
tel. +421 905 187 459
 tel. +421 0905 707 030 (anglicky, nemecky, maďarsky)
info@sosteam.sk              objednavky@sosteam.sk 
Pobočky:
Odťahová služba NITRA, Rýchlostná cesta R1, 50 km
Odťahová služba VRÁBLE, Staničná 594, oproti OMV pumpe
Odťahová služba ZLATÉ MORAVCE, Hollého 3
Odťahová služba NOVÉ ZÁMKY, Považská ulica 38  (v areáli bývalého Baltransu)
Odťahová služba GOLIANOVO, Golianovo 350, Golianovo 

    Naše Callcentrum můžete kontaktovat každý den bez ohledu na to či je pracovní nebo stýtní svátek od 00: do 24:00 hod. Náš dispečer je vždy k dispozici. Zabezpečíme odtah nebo přepravu vačeho osobního, dodávkového nebo nákladního vozidla, včetně autokaravanu za jakékoliv situace na celém území ČR, SR, popřípadě i v zahraničí.

    Díky našemu velkému a modernímu vozovému parku vám dokážeme zabezpečit nejen kvalitní služby, ale hlavně i rychlý dojezd bez zbytečných průtahů. Vyrážíme do 3 minut od nahlášení polohy. Pokud jtvoříte vícečlennou posádku, s vaším vozidlem můžeme naložit až 6 pasažérů. Vozidla máme klimatizované pro větší pohodlí našich zaměstnanců i zákazníků. Pokud uvíznete v podzemní garáži, máte tuning na autě nebo velmi nízký podvozek, není to pro nás žádný problém, máme i pro tyto případy technická řešení. 

    Na cestách se může stát cokoli, proto jsme připraveni pomoct při zablokované automatické převodovce, nefunkční elektrické brzdě, přečerpání špatného paliva, doplnění paliva, defektech a jiných problémech. Vaše havarované nebo nepojízdné vozidlo můžeme u nás i uskladnit a zabezpečit proti poškození povětrnostními vlivy.  

    Jsme TOP partnerem pojišťoven a autoklubu, na trhu působíme více než 20 let. Při vystavení krycího listu pojišťovnou můžeme poskytnout naším zákazníkům i náhradní vozidlo.